info@toppik.cz
+421 905 607 111
0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop

Zahušťovače vlasů

by Toppik.sk
in Blog
Comments are off for this post.

Toppik zahušťovače vlasůNení divu, že „vlasový průmysl“ je velký byznys. My všichni (muži i ženy) chceme mít husté a zdravé vlasy. Tento požadavek vytvořil cestu pro zázračné výrobky, jako jsou například zahušťovače vlasů. Ale kolik z tohoto „zázraku“ je humbuk a kolik z toho je pravda? Konkrétně, jak zahušťovače vlasů vlastně fungují?

Jak zhušťování vlasů funguje? – Technologie a typy zahušťovačů

Technologie v oblasti zahušťování vlasů dosahují široký záběr, od produktů, které zbavují vlasy mastnoty po ty, které zachycují vlhkost ve vlasovém kanálku na zvýšení objemu. Většina zahušťovadel funguje tak, že přitahuje kladně nabité polymery ke vlasovým vláknam s negativním nábojem pro dosažení hustšího vzhledu. Může to znít jako jednoduchá technika, avšak pro lidi s řídkými nebo jemnými vlasy může být rozdíl velice výrazný. Tyto produkty existují v podobě sprejů a krémů a mohou vyžadovat dodatečnou úpravu vlasů (například fénování) k dosažení maximálního výsledku.

Jak zhušťování vlasů funguje? – Mýty a pravda

Už samotný název nám prozrazuje účinek tohoto produktu – jedná se o jednorázový vzhled hustých a pevných vlasů, který zahušťovaním dosáhnete. Nejsou určeny k léčení, zpomalení či předcházení vypadávání vlasůPředstavují velkou pomoc jako kosmetický doplněk při řešení problému s řídkými a padajícími vlasy. Zahušťovače vlasů se musí použít vždy, když chcete dosáhnout zahuštění vlasů. Některé přípravky vydrží ve vlasech i několik dnů nebo do doby, kdy si vlasy umyjete šamponem a vlákna ze svých vlasů odstraníte.

Moderní vlasové zahušťovače už nejsou „pigmentové“ spreje. Zastaralé technologie zahušťování vlasů, kdy tyto výrobky na zahuštění obsahovaly bavlněná vlákna, make-upy pokožky hlavy nebo zmiňované pigmentové spreje, nejsou natolik spolehlivé. Silný déšť a pot mohou způsobit pouštění a barvení těchto produktů, případné stékání po tváři či krku. Ups … Určitě si umíte představit jak vás tyto produkty mohou omezovat v každodenním životě.

Hodnocení produktů:

V hodnocení produktů jsme vybrali ten nejoblíbenější mezi zákazníky, který dokázal co tvrdí: „přirozené a přírodní zahuštění vlasů na nerozeznání od vlastních vlasů“

Toppik – vlasová vlákna: Zdá se, že tento výrobek je nejlépe střeženým tajemstvím Hollywoodu! Drobné, barevně sladěné Toppik vlasová vlákna jsou aplikovány na řídké místa ve vlasech. Vlákna se propletou se stávajícími vlasy (stačí pokud máte i celkem tenké, jemné až neviditelné vlasy) pomocí statické elektřiny a změní je na pevné a objemné vlasová vlákna. Protože tyto molekulární vazby jsou silné, zůstává vlákno připojené i během silného větru a deště. Fox 13 (Americká TV stanice) vyšetřovala účinnost produktu Toppik a výsledky byly úžasné! Chcete o tomto výrobku vědět více? Mrkněte na naše další stránky a pusťte si naše videa, které demonstrují jak Toppik funguje.

Share this article

Comments are closed.