info@toppik.cz
+421 905 607 111
0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
by JozefF
in Blog

Nemusíte mít na sobě luxusní outfit, stačí si pěkně upravit vlasy a budete středem pozornosti. A jak praví jedno přísloví: „Neexistují ošklivé ženy, jsou jen ty, které se neumí udělat krásné.“

 

Účesy! Při výběru účesu musíme mít na zřeteli …

 • tvar obličeje
 • kvalitu vlasů
 • postavu
 • schopnost odhadnout svoje možnosti při tvorbě účesu

Málokdy budeme vypadat, jako bychom právě odešli od kadeřníka. Z  tohoto důvodu  volíme jednoduší účesy.

Korpulentní ženy by neměly nosit krátké účesy, a naopak ženy nízkého vzrůstu by se měly vyvarovat kudrnatým a dlouhým hřívám. Tmavovláskám s kudrnatou hřívou zajisté kadeřník nebude doporučovat blond účes. Ideální jsou účesy, kde jen ráno zatřepete hlavou, popřípadě projedete vlasy kartáčem a je hotovo. Složitější úprava vlasů za pomocí kulmy, fénu či žehličky na vlasy je časově náročnější, ale zajisté celkový dojem je působivější. Toužíte po objemném účesu? Přečtěte si článek „Jak získat objem vlasů„.

Lidé s oválnou tváři si mohou dovolit, jakýkoliv typ účesu. Kulatý obličej  by měly krášlit polodlouhé vlasy a snažíme se vytvarovat účes tak, aby pramínky padaly do tváře. U hranatého obličeje foukáme vlasy do výšky a boky sestříháváme do obličeje přes lícní kost. Srdíčkovému obličeji  sluší dlouhá ofina a kadeřníci doporučuji trvalou. Nejoblíbenější jsou polodlouhé účesy, lze je upravovat podle nálady. Naondulovat nebo sponkou zatáhnout do ohonu? To mají slečny a zralé ženy rády, to je baví.

Na jaře je vhodné svůj unavený vzhled osvěžit stylovými účesy. Hlásí návrat retro účesy – obrovské drdoly s šátkem, ohony a výrazné odstíny vlasů. Vítězí jednoduchost a elegance, tak jako každý rok.

Účesy

Pánské účesy srovnávají krok s ženskými módními účesy – přirozené střihy, přirozené barvy, ale chce to trochu fantazie. Muži volí délku vlasů podle svých možností a nebojí se sáhnout po barvě na vlasy.  To chválíme  – silné tužidlo není všechno.

Pokud máte problémy s vypadáváním vlasů, trpíte alopécií nebo máte jenom řídké vlasy? Vyzkoušejte přípravky pro objem vlasů a neváhejte také zamaskovat nehezká místa zahušťovačem vlasů Toppik. Obsahuje přírodní vlákna z keratinu, ze kterého jsou složené i naše vlastní vlasy a výsledek tak vypadá přirozeně a krásně.

Share this article

Comments

 • Alex
  12. srpna 2015

  Hold, my kluci to máme snazší 😀 Ale zas je nám tu pleš víc vidět. Ještě štěstí, že jsem zkusil Toppik a nelituji!

 • Nina
  17. září 2015

  Nechtělo se mi moc věřit těm vláknům Toppik, že dovedou zázraky, ale vyzkoušela jsem ho. Po aplikaci jsem byla úplné mimo 😀 Nejenže moje vlasy vypadali husté, ale také se hezky nadzvedli od kořínků a získali objem. Levný a rychlý trik pro dokonalý účes 😉

 • Mima
  23. září 2015

  Správný účes opravdu dovede udělat vizuálně zázraky. Souhlasím s Ninou, že vlákna Toppik jsou super, pokud si chcete svoje vlastní hřívu přilepšit. Nikdo nepozná, že to jsou nějaké vlákna, nesvědí z toho hlava a výslední efekt je super 🙂

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *