info@toppik.cz
+421 905 607 111
0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop

Skutečný příběh – zkušenost se zahušťovačem vlasů Toppik (žena, 28 let)

„Neustále jsem byla frustrovaná z mých vlasů. Dlouhá léta jsem hledala přípravek který by mi pomohl proti padání vlasů a vyřešil můj problém řídkých vlasů, až jsem nakonec našla Toppik vlákna. Neuvěřitelné! Zdá se vám to jako reklamní kampaň, ale mně změnil život a proto bych chtěla všechny ženy, které trápí padání vlasů, povzbudit a poradit, aby Toppik vlákna určitě vyzkoušeli také i šampon!“ Nejlepší přípravek pro kosmetické řešení řídkých vlasů, vypadávání vlasů či alopecie je právě Toppik, doporučený mnohými lékaři kteří se vlasovou problematikou zabývají a radí jej použít při jakékoliv léčbě padání vlasů u žen, jakož i světoznámými stylisty. Změňte svůj vzhled k nepoznání a vyřešte svůj kosmetický problém s vlasy, ať už se jedná o dočasnou příčinu padání vlasů u žen, jakou je například vypadávání vlasů po porodu, nebo o trvalé padání z dědičných či jiných důvodů. Buďte krásná, sebevědomá a šťastná kdekoli a kdykoli. A jak TOPPIK vlastně funguje? Mrkněte na toto krátké video:  Pro ženy jsme také připravili speciální sekci, kde ukazujeme prostřednictvím fotografií a videí postup aplikace Toppik vláken, abyste dosáhly ty nejlepší výsledky!

Žádný komentář

Skutečný příběh – zkušenost se zahušťovačem vlasů Toppik (muž, 30 let)

„Je mi 30 let a vlasy mi začaly postupně řídnout už ve 20ti. Velmi mě to začalo trápit, zvláště když si to všimli i moji blízký. Nevěděl jsem si dát rady a zkusil jsem asi všechny přípravky, které mi však padání vlasů nezastavili. Jak jsem surfoval po internetu natrefil jsem na Toppik. Chvíli jsem váhal, ale nakonec jsem se odhodlal a musím říct že se mi změnil život. Nečekal jsem takový efekt. Cítím se sebejistě či v práci či ve společnosti. I když mé řídnoucí vlasy jsou stále můj problém s Toppik vlákny se už nemusím bát vyjít na ulici s pocitem, že někdo spatří moje řídké vlasy či prosvítající pokožku. Děkuji vynálezcům!“ Můj příběh o padání vlasů. Toppik je ideálním přírodním přípravkem pro aktivní muže s řídkými vlasy či s problémem padání vlasů u mužů. Ať už máte důležité setkání, sportujete, bavíte se s blízkými, nebo trávíte čas v práci, už nemusíte myslet na to jestli někdo spatří vaše řídké vlasy, použijte Toppik vlákna a budete si vychutnávat každou chvíli se sebevědomím, jistotou, odhodláním a moci se tak soustředit pouze na to co je pro vás opravdu důležité. A jak vlastně Toppik funguje? Podívejte se na toto krátké video: Pro muže jsme připravili speciální sekci, ve které ukazujeme prostřednictvím fotografií a videa postu, jak vlákna Toppik aplikovat, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.

Žádný komentář

Mastné vlasy jako příčina padání vlasů

  .. množství příčin padání vlasů, existují také možnosti, jak lze tento stav napravit. V dnešním článku se podíváme na to, jak vplývají mastné vlasy na padání vlasů. Mazotok (tzv. sebum), které produkují mazové žlázy ve vlasové pokožce, chrání vlasy i pokožku samotnou před přílišným vysušováním. Androgeny jsou mužské pohlavní hormony, které jsou nejčastější příčinou mastných vlasů. Chemické nebo mechanické podráždění vlasové pokožky se stávají dalšími z příčin maštění a padání vlasů. Co problém mastných vlasů a padání vlasů zhoršuje? Stres a hormonální výkyvy jsou úzce propojené. Stres způsobuje nestabilitu hormonálních hladin, a ovlivňuje nejenom kvalitu, ale i padání vlasů. Teplo a horko způsobují pocení a […]

Žádný komentář

Účesy

Nemusíte mít na sobě luxusní outfit, stačí si pěkně upravit vlasy a budete středem pozornosti. A jak praví jedno přísloví: „Neexistují ošklivé ženy, jsou jen ty, které se neumí udělat krásné.“   Účesy! Při výběru účesu musíme mít na zřeteli … tvar obličeje kvalitu vlasů postavu schopnost odhadnout svoje možnosti při tvorbě účesu Málokdy budeme vypadat, jako bychom právě odešli od kadeřníka. Z  tohoto důvodu  volíme jednoduší účesy. Korpulentní ženy by neměly nosit krátké účesy, a naopak ženy nízkého vzrůstu by se měly vyvarovat kudrnatým a dlouhým hřívám. Tmavovláskám s kudrnatou hřívou zajisté kadeřník nebude doporučovat blond účes. Ideální jsou účesy, […]

3 komentáře

Padání vlasů příčiny

Vlasy – zastřešení elegance, podtrhují sexappeal každého jedince. Encyklopedie uvádějí, že vlas je zrohovatělá organická látka a zdravý člověk má kolem 100 tisíc vlasů, zrzaví lidé mají o 20 tisíc vlasů méně a blonďatí zase o 40 tisíc vlasů více. Na jednom centimetru čtverečním roste 120 vlasů, který má v průměru 0,07 mm.

3 komentáře

Vypadávání vlasů po menopauze

Pokud přišel věk, kdy jste se dostali do tzv. „klimakterického“ stádia, nebuďte z toho zdeprimovaná. Menopauza je pro ženu obdobím mnoha změn. Obvykle přichází mezi 45-55 rokem života. Jde o pokles hladiny hormonů, kdy žena postupně ztrácí svůj menstruační cyklus a stejně se mění i dosud běžné věci. V ženském těle se výrazněji zpomalí metabolismus, nastanou náhlé změny nálad, návaly tepla či chladu. Kromě těchto potíží může přijít i vypadávání vlasů po menopauze.

3 komentáře

Jak získat objem vlasů

Patříte i vy k nešťastníkům, kteří mají problém s věčně „ulíznutými“ vlasy bez objemu a života? Zkoušíte různé přípravky, no výsledky nepřicházejí? Ztrácíte už naději, že někdy se budete moci pyšnit krásnými energicky působícími vlasy? Otázku jak získat objem vlasů si pokládá více lidí, než byste si možná mysleli. V tomto článku bychom vám rádi objasnili důvody, ale i řešení tohoto poměrně běžného a rozšířeného problému.

4 komentáře

Kondicionér na objem vlasů

V dnešní době je běžné, že každý druhý muž či žena mají problémy s objemem vlasů. Svůj problém řeší různými způsoby. Změnou stravovacích návyků, domácími mastičkami a zaručenými kúrami z potravin běžně dostupných, ale i pomocí lékařů. Ti, díky předraženým tabletám slibují, že nejpozději do tří měsíců zaručeně uvidíte významné výsledky. Přitom stačí vsadit na kvalitní kondicionér na objem vlasů a váš problém může být minulostí!

1 komentář

Růst vlasů po transplantaci

Pro žádného člověka není novinkou zjištění, že při ztrátě velkého množství vlasů a tedy mnohočetném vypadávání, člověku postupně klesá i sebevědomí. Je přitom jedno, zda jde o ženu nebo muže. Každý z nás se přece bojí toho, že jednou bude dočista plešatý. Jelikož však žijeme v progresivní době, ani tato skutečnost není neřešitelná. Velmi rychle můžete nabýt zpět své sebevědomí díky transplantaci vlasů. Ačkoli to je pro některé stále poměrně neznámý pojem, v současnosti patří mezi nejoblíbenější postupy při odstraňování tohoto problému. Růst vlasů po transplantaci však můžete ovlivnit i vy sami díky dostatečné péči o pokožku hlavy.

Žádný komentář

Alopecie a její léčba

Vlasy, vlasy, vlasy. Naše pýcha, naše trápení. Záleží jen na tom, jak nás příroda vybavila. A pokud patříte mezi ty šťastné jedince, co jim husté vlnité vlasy padají do půl zad, tak Vám gratulujeme. A zaměříme se na lidi, které zajímá alopecie a její léčba. Existuje mnoho příčin a vlivů na vznik alopecie – dědičná dispozice, různé nemoci, operační zákrok, působení záření, kožní choroby, stres, špatná výživa, nedostatek vitamínu, stopových prvků a minerálů, mechanické namáhaní vlasů, těhotenství a další.

Žádný komentář

Alopecie

Vlasy nás mnohdy dohánějí k šílenství. Nerostou, jsou příliš jemné a nepoddajné, vypadávají, třepí se konečky, kštice řídne – přibývají šediny. To se nám přirozeně nelíbí a děsíme se slova alopecie. Pokud se někdo intenzivně zajímá o vlasový porost, tak zajisté na tento termín narazil. O čem je řeč? Jedná se neinfekční onemocnění, které má za příčinu vypadávaní vlasů a ochlupení. Vypadávaní chlupů obvykle neřešíme, ale vypadávaní vlasů nás nenechává chladnými.

4 komentáře

Příčiny vypadávání vlasů

Vypadávaní vlasů lze léčit mnohými způsoby. Na výběr máte různé mastičky, krémy, oleje, šampony a také náhradní vitamíny. Příčiny vypadávání vlasů mohou být různé. V tomto článku si představíme ty nejčastější, které trápí většinu lidí. Pokud patříte do jedné z těchto kategorií, nezoufejte. I váš problém může mít šťastný konec a vy se dočkáte krásných a hustých vlasů.

1 komentář