info@toppik.cz
+421 905 607 111
0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop

Jak získat objem vlasů

by JozefF
in Blog

Jak získat objem vlasůPatříte i vy k nešťastníkům, kteří mají problém s věčně „ulíznutými“ vlasy bez objemu a života? Zkoušíte různé přípravky, no výsledky nepřicházejí? Ztrácíte už naději, že někdy se budete moci pyšnit krásnými energicky působícími vlasy? Otázku jak získat objem vlasů si pokládá více lidí, než byste si možná mysleli. V tomto článku bychom vám rádi objasnili důvody, ale i řešení tohoto poměrně běžného a rozšířeného problému.

Proč právě já? Pokud si i vy pokládáte tuto otázku, odpovědí na ni může být hned několik. Někteří lidé se s jemnými vlasy bez objemu a často i hustoty narodí. Jiným se vlasy zničí během života, z důvodu poškození, které vyplývá ze špatné péče a velké zátěže na vaši korunu krásy. Ať už patříte k první nebo druhé skupině, vždy existují způsoby, jak tento nepořádek efektivně uklidit.

Určitě už tušíte, že musíte změnit chování k vašim vlasům. Tak jak zkažený žaludek si žádá změnu stravovacích návyků, tak i poškozené vlasy potřebují lepší zacházení. Docílit to můžete správným mytím a šetrnou úpravou.

Jak získat objem vlasů za rekordně krátký čas? Vašimi pomocníky se stanou: šampon i kondicionér na zvětšení objemu, kulatý kartáč a fén. Nečekejte, že objem získáte rychle jediným tahem kartáče.Jak získat objem vlasů

Po umytí si prosušte vlasy ručníkem. Rozdělte si vlasy na jednotlivé prameny, které budete postupně natáčet na kartáč. Ten přiložte ke kořínkům vlasů a postupnými tahy nadzvedávejte prameny tak, abyste dostali vzdušný objem vlasů, přičemž pramen natočený na kulatém kartáči budete fénovat. Pokud máte jemné vlasy, nedoporučujeme fénovat příliš horkým vzduchem. Vyberte se zlatou střední cestou a po docílení požadovaného efektu zafixujte pramen studeným vzduchem a následně lakem na vlasy s jemnou recepturou, která bude, v rámci možností, zatěžovat vlasy co nejméně.

Jak získat objem vlasů i jiným způsobem? Vyzkoušet můžete různé podpůrné látky a vitamíny na vlasy, kterých najdete spoustu v každé lékárně. Ze všeobecně známých názvů to je například zinek, selen či magnézium.

Share this article

Comments

 • betka
  6. srpna 2015

  Já používám zahušťovač vlasů a volumizér Toppik a musím říct, že zahušťovač nejenom překryje řídká místa, ale také dodá mému účesu vzdušnost a objem. Jsem moc ráda, že jsem ho vyzkoušela a nelituji.

 • Smoulinka
  12. října 2015

  Souhlasím s Betkou, taky používám zahušťovač a vollumizér a výsledky jsou super! 🙂

 • 22. dubna 2016

  You’ve captured this pefltcery. Thanks for taking the time!

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *