info@toppik.cz
+421 905 607 111
0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
PRVNÍ AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR ORIGINÁL TOPPIK VÝROBKŮ V ČESKÉ REPUBLICE

 

 

TOPPIK TECHNOLOGIE ZAHUŠTĚNÍ VLASŮ

toppik vlas ypred a po


PŘIROZENÝ VZHLED


Toppik dodá okamžitou hustotu a pevnost vašim vlasům.
Toppik zahušťovací vlákna jsou vyrobeny z přírodního keratinu nejvyšší třídy, stejný typ proteinu najdeme i ve vlasech. Vlákna mají silný přirozený elektrostatický náboj, který vytváří magnetické účinky, což znamená, že se pevně přichytí i o ty nejjemnější pramínky vlasů. Výsledky změnily životy již milionů žen a mužů, ať už s problémem jemných nebo řídnoucích vlasů, nebo s diagnózou alopecie či podstupující chemoterapii.

V ČEM JE TOPPIK JINEJ


Ne vsechny vlákna mají stejný proces výroby

Toppik je derivát z přírodního zdroje vlny, prémiový keratin, identický s lidskými vlasy a to umožňuje, aby vlákna byla přirozené a nerozpoznatelné. Jiná keratinová vlákna jsou odvozeny ze zdrojů, nižšího stupně jakosti jako jsou rybí kosti, nehty či kopyt. To má za následek jinou strukturu a vzhled, což nemá nic společného ve srovnání s Toppik prémiovými vlákny.
Přirozený Keratin, který používá i Toppik, má vrozený statický náboj, který zajišťuje aby se vlákna zafixovali o jakýkoliv typ vlasů. Napodobeniny vyrobené z bavlny či hedvábí na bázi rostlin nemají tento přirozený statický náboj. V důsledku toho není nic co by se zafixovalo k vlasům a tak mají tendenci se shlukovat, posunout nebo spadnout na vlasovou pokožku co může vypadat nepřirozeně. Toppik inovativní technologie umožňují vláknům odolávat větru, dešti a potu.

keratinova vlakna

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY TOPPIK PRODUKTŮ