info@toppik.cz
+421 905 607 111
0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop

Odpovídáme na vaše dotazy ohledně zahušťovačů vlasů TOPPIK:

 

Od našich zákazníků často dostáváme emaily s běžnými dotazy, na které jsme se rozhodli odpovědět přímo na našich stránkách. Pokud v těchto nejběžnějších dotazech nenaleznete to, co vás zajímá, neváhejte a kontaktuje nás pomocí emailu, nebo využijte novou funkci chatovacího okna v pravém dolním rohu naší stránky.

Z čeho se Toppik vlákna vyrábí??

Toppik vlasová vlákna jsou vyrobena z čistého, organického keratinu – stejného proteinu, ze kterého se skládá lidský vlas. Jsou nabité přesnou dávkou statické elektřiny s cílem vytvořit maximální náboj na přichycení se i k těm nejtenčím vlasům. Nejsou zde žádné chemikálie ani jiné přísady.

Mohu kombinovat více odstínů Toppik?

Ano můžete. Kombinaci odstínů doporučujeme pro dosažení co nejpřirozenějšího splynutí s vaším přirozeným odstínem, zvlášť s blond nebo šedivými vlasy. Při kombinaci dvou odstínů doporučujeme aplikovat nejprve ten tmavší, nebo můžete smíchat dva odstíny v jedné nádobce a namíchat tak speciální odstín ještě před aplikací.

Může Toppik maskovat šediny nebo odrosty?

Toppik je ideální na maskování šedin a barevných odrostů! Je to jednoduchý a efektivní způsob jak kosmeticky zamaskovat tyto a podobné nedostatky na hlavě.

Mohu používat Toppik s jinými stylingovými produkty?

Toppik můžete používat s kterýmkoli vlasově-stylingovým produktem. Je ovšem důležité aplikovat tyto přípravky (kromě vlasových sprejů) ještě před aplikací Toppik. Použití gelu, pěny, séra, vosku, atd. po aplikaci Toppik by mohlo způsobit přesun vláken a odhalení původně překrytých míst. Vždy nechte stylingové produkty zaschnout a až potom aplikujte Toppik.

Pokud mi vypadávají vlasy a vlasy mám řídké, Toppik jejich nepoškodí ještě víc?

Ne. Toppik je určená lidem kteří mají problém s vypadáváním vlasů a řídkými vlasy. Toppik je čistě přírodní a šetrnývůči vlasům doporučený jako doplněk při léčbe padání vlasů či řídkých vlasů, dokonce i po transplantaci vlasů.

Můžu Toppik používat s fénem, nebo žehličkou na vlasy?

Toppik doporučujeme aplikovat až po použití těchto produktů. Toppik je ideální jako finální krok při dosažení požadovaného vzhledu

Mohu aplikovat Toppik na mokré vlasy?

Toppik musí být aplikován na suché vlasy. Pokud je aplikován na mokré nebo vlhké vlasy, vlákna se dostatečně nepřipojí na vaše vlasy a mohou vytvořit shluky. Pro nejlepší výsledek vždy důkladně vysušte vlasy před aplikací Toppik.

Potřebuji vlasový sprej?

Sprej na vlasy doporučujeme, protože vám pomůže uzamknout vlákna ve vašich vlasech. Toppik Fixační Sprej je speciálně formulovaný na uzamčení vláken ve vlasech a stejně jim přidá i přirozený lesk. Doporučujeme vyhýbat se aerosolovým sprejem, protože jejich tlak může vlákna ve vlasech porozhadzovat.

Může Toppik zůstat na oblečení, na polštáři, atd.?

Toppik nezanechává stopy na oblečení ani na polštáři. Po aplikaci vlákna drží ve vašich vlasech a zajišťují dlouhotrvající efekt hustých vlasů. Pro kompletní smytí z vlasů použijte šampon. Doporučujeme náš šampón pro objem vlasů Toppek bez parabénů a sulfátů.

Který odstín je nejoblíbenější?

Mnoho zákazníků Toppik zajímá, který z našich odstínů je nejpopulárnější, a proto zde uvádíme žebříček popularity dle prodejnosti:

  • Středně Hnědá
  • Tmavě Hnědá
  • Světle Hnědá
  • Černá
  • Střední Blond
  • Kaštanová
  • Světlý Blond
  • Šedivá
  • Bílá