info@toppik.cz
+421 905 607 111
0 items - 0.00

Your shopping cart is empty

Why not add some items in our Shop
PRVNÍ AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR ORIGINÁL TOPPIK VÝROBKŮ V ČESKÉ REPUBLICE
Postup pro zahuštění řídkých vlasů Toppik zahušťovačem | MUŽI
  • Aplikujte jednoduchým potřásáním nádobky nad řídkými místy na hlavě. Tisíce mikroskopických, barevně ladících vláken se napojí na vaše vlasy. Nabité statickou elektřinou drží ve vašich vlasech pevně po celý den, i v noci. Toppik je plně kompatibilní s vlasovými medikamenty, a také velmi vhodný na Transplantované vlasy.

    Toppik Vám umožní zahustit Vaše vlasy tak rychle a jednoduše, jak jste si to nikdy neuměli představit:

    30 sekund k Vaší přeměně:
    Toppik vlákna v okamžiku vyplní řídké místa ve vlasech. Vyrobeno z čistě přírodních proteinů. Toppik je absolutně nepozorovatelný a odolný vůči větru dešti a potu, ale snadno zmyteľný šamponem.

    Neváhejte a vyzkoušejte zahušťovač vlasů Toppik vlákna a změňte svůj život!
toppik aplikace muzi
Toppik doplnky

 

Toppik doplňky vám mohou pomoci vytvořit ještě lepší a přirozenější efekt hustých vlasů a trvanlivost vzhledu. Použijte Toppik Optimalizér Vlasové linie přiložením k čelu, zatímco aplikujete Toppik vlákna pomocí speciálního Aplikátoru. Vytvoříte tak přirozené zahuštění přední vlasové linii. Aplikátor umožňuje aplikovat vlákna přesně tam, kam potřebujete. Přirozený statický náboj Toppik vláken, vytváří silné pouto mezi vlákny a vlasy, ale pro dosažení ještě déle trvajícího výsledku a zvýšenému lesku použijte Toppik Fixační Sprej.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY TOPPIK PRODUKTŮ